logo
support

dinsdag, 14 april 2026

NIEUWSARTIKEL - Videotronic aanwezig op Vakbeurs Facilitair & Gebouwbeheer in 's-Hertogenbosch

Bezoek ons op de Vakbeurs Facilitair & Gebouwbeheer in de Brabanthallen

Op 2, 3 en 4 juni vindt de 27ste editie van de Vakbeurs Facilitair & Gebouwbeheer plaats in de Brabanthallen in 's-Hertogenbosch. Videotronic is dit jaar aanwezig op dit evenement voor facilitair management en gebouwbeheer, samen met HIGH SECURITY international, één van onze partners op het gebied van beveiliging.

Bent u verantwoordelijk voor de beveiliging van uw gebouw? Kom langs en praat met ons.

Waarom Videotronic naar deze beurs gaat

Facilitair managers en gebouwbeheerders zijn dagelijks verantwoordelijk voor veilige, goed functionerende omgevingen. Camerabeveiliging en een betrouwbaar videomanagementsysteem zijn daar een vast onderdeel van. De vakbeurs brengt precies deze professionals samen en is daarmee voor ons een logische plek om aanwezig te zijn.

Twee specialismen, side by side

Wij richten ons op VMS: het beheren en bewaken van camerabeelden. HIGH SECURITY international richt zich op SMS: het samenbrengen van alle beveiligingssystemen zoals toegangscontrole, inbraakdetectie en meldkamerbeheer in één overzicht.

Kom langs bij onze stand

Eric Verhoeven en Colin Antonissen zijn alle drie de dagen aanwezig voor een persoonlijk gesprek. Of het nu gaat om camerabeveiliging voor een complex gebouw, een VMS-vraagstuk of een andere uitdaging binnen uw organisatie. wij denken graag met u mee.

Nog geen toegangsbewijs? Haal hier uw gratis toegangsbewijs.

 

Meer zoals dit

NIEUWS

Videotronic aanwezig op het FireSafety & Security Event in Den Bosch

NIEUWS

Partnership met Promise Technology opnieuw bevestigd

NIEUWS

CamIQ Release 9